Stowarzyszenie Progress

Odpal z nami filmik

Mało kto wierzył , że się uda...a jednak!

Profilaktyka, kreowanie alternatywnych postaw zawsze skutkuje! Nie jesteśmy przeciw!

Jesteśmy ZA: - SPORTEM, MARZENIAMI, PRZYJAŹNIĄ, WESOŁYM SPĘDZANIEM CZASU. czyli tym wszystkim, co przyniesie pozytywne skutki wychowania i kształcenia w świadomości jakie może być życie bez używek!

To działa! chcemy więcej boisk, chcemy więcej placów zabaw, chcemy więcej zielonych terenów..... chcemy żyć i realizować marzenia, aby Nasze życie ....życie młodych było KOLOROWE I PEŁNE PASJI! PODCZAS FINAŁU KONKURSU " Odpal z Nami filmik- bądź na Fali zostaw narkotyki w dali " 19 maja będzie zwieńczeniem pomysłu dwóch STOWARZYSZEŃ Progress i Stargard w Moim Sercu !

48 filmów z Polski....młodzi, fajni ludzie....dali siebie...pięknie i wspaniale! dziękujemy wszystkim, którzy Nam pomogli i wzięli udział w konkursie!

a o to kilka przykładowych filmów przygotowanych na konkurs:

Film Nr. 48

Film Nr. 47